بهترین خاصیت لیزر تریا پریسیژن به نظر من همان طراحی فوق العاده ساده، سبک و سایز بسیار پسندیده آن است که باعث می‌شود بدست دریافت و استفاده از این لیزر بسیار راحت باشد، به اخص هنگامی که آن را روی نواحی دارای انحنا و زاویه‌دار پوست که دسترسی به آن‌ها کمی دشوار است، خواه زیربغل‌ها یا نواحی گوشه ها-کناره ها خط بیکینی، باره استفاده قرار می‌دهید. با لیزر تریا پریسیژن بهبود نواحی کوچک‌تر و حساس‌تر بدن مثل آب خوردن است! می‌توانم آن را هر زمان که آهنگ کردم در گوشه‌ی امن و راحت خانه‌ی خودم کاربرد کنم، بدون هیچ‌گونه نگرانی!
لیزر خانگی
به دودلی من تنها نقص لیزر تریا پریسیژن شارژ باتری آن است که چیزی نزدیک ۲۰ دقیقه، بسته به سطح درمان، طول می‌کشد. برای خود من شفا کامل موهای زائد روی لب بالا، زیربغل‌ها، و چانه‌ام حول و حوش ۱۵ لغایت ۲۰ دقیقه سررسید می‌برد. پس پس از هر بار بهبود بی گمان آن را مجدداً شارژ می‌کنم.
آیا لیزر تریا پریسیژن حقیقتاً مؤثر است؟
بله، البته. توصیه خویش تریا این است که برای حصول نتایج همیشگی شفا را هر دو هفته یکبار به مدت دست‌کم سه ماه (یا تا زمانی که نتایج مطلوب حاصل گردد) ادامه دهید. برای من، بعد از همان پنج جلسه‌ی نخست درمان، تفریق قابل توجه موهای زائد روی لب بالایی‌ام کاملاً مشهود بود. بعلاوه، موهای زیر بغلم را هم با لیزر تریا پریسیژن بهبود کرده‌ام، و اگر چه آنجا هم کاهش چشمگیری در رشد موهای زائد نگریستن کرده‌ام، اما نتایج آن به اندازه‌ی صورتم تند نبود. بی گمان بعد از پسین دوره‌ی سه ماهه‌ی درمان، پیشرفت‌های جدیدی توسط می‌آید و من آن‌ها را مجدد با شما در میان خواهم گذاشت. مشتاقانه چشم انتظار روزی هستم که بتوانم بی هیچ دغدغه‌ی خاطر و نگرانی از بابت اینکه موهای زیر بغلم را شیو کرده‌ام یا نه، جامه کارم را بپوشم و از خانه خارج بزنم!
سخن آخر
بی‌گمان، من بر لیزر از بین‌برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن مهر تأیید می‌زنم! برای کسانی که می‌خواهند موهای زائد روی صورت و نواحی حساس‌تری چون خط بکینی و زیربغل‌هایشان را به طور همیشگی شفا کنند، این لیزر خانگی بهترین گزینه است. من خودم واقعاً از نتایجی که فقط پس از نزدیک یک ماه بهبود بدست آورده‌ام شگفت‌زده شده‌ام.
طراحی بسیار سخیف و قابل حمل لیزر تریا پریسیژن زیاد راحت، بدون زحمت، ایمن و ساده است. گفتن ندارد که قیمت تمام شده‌ی آن هم نسبت به هزینه‌ای که برای درمان با لیزرهای تخصصی و کلینیکی باید می‌پرداختم واقعاً کم است. اگر واقعاً به تعقیب شفا لیزری موهای زائدتان هستید، تریا یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه و پرمنفعت است.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها